Unity Resourcing Solutions – Posúvajte svoju kariéru na ďalšiu úroveň

Veríme, že v spoločnosti Unity Resourcing Solutions sa dokonale hodí pre každú dočasnú pracovnú pozíciu. Preto vynikáme v ponuke dočasného zamestnania v logistickom priemysle. V závislosti od typu práce, ktorú hľadáte, môžeme ponúknuť úlohy v celej krajine vrátane pozície vodiča, skladu a kancelárie.

Spolupracujeme s rozsiahlou sieťou klientov po celej Veľkej Británii, ktorí sa špecializujú na sklad a logistiku. To znamená, že môžeme ponúknuť jedinečné príležitosti na prácu pre veľké spoločnosti.

Veľmi dobre poznáme výzvy a príležitosti, ktoré prichádzajú s prácou v tomto rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle, a sme hrdí na to, že sme schopní ponúknuť veľké množstvo fantastických úloh.

V spoločnosti Unity Resourcing Solutions sme tu, aby sme vám pomohli nájsť ďalšiu pracovnú príležitosť a podporiť vás akýmkoľvek spôsobom.

S naším priateľským tímom, ktorý vám vždy rád pomôže, sa zameriavame na to, aby sme ‘U’ dostali do centra všetkého, čo robíme.

Ak by ste chceli byť informovaní o akýchkoľvek pracovných príležitostiach v spoločnosti Unity, zaregistrujte svoje údaje nižšie.